Partnerem usługi jest:

Oferta Specjalna

Zajmiemy się odzyskaniem podatku VAT z zagranicy, który wpłynie pozytywnie na finanse Twojej firmy. Każdy projekt rozpoczynamy od weryfikacji obszarów Twojej działalności gospodarczej w ramach której możemy w Twoim imieniu wystąpić o zwrot podatku VAT precyzyjnie określając wysokość należnego Ci zwrotu podatku. W zależności od tego dobierzemy odpowiednie narzędzia oraz zaproponujemy konkretne rozwiązania.

Jak to działa:

  1. Podpisujemy umowę na zwrot zagranicznego podatku VAT,
  2. Wymienimy między sobą niezbędne dokumenty,
  3. Prześlemy w Twoim imieniu wniosek o zwrot VAT do właściwego organu podatkowego,
  4. Jesteśmy w stałym kontakcie z administracją skarbową w krajach, do których wnioski o zwrot VAT zostały przekazane,
  5. Odzyskany VAT trafia na Twoje konto.
Kluczowym elementem jest tutaj fakt, że Twoja firma nie ponosi żadnych kosztów w związku z przygotowaniem wniosku oraz monitorowaniem całego procesu zwrotu VAT. Rozliczenie następuje w momencie otrzymania zwrotu podatku od zagranicznego organu podatkowego.
Nawiązując z nami współpracę, powierzasz wszelkie kwestie związane ze zwrotem VAT z UE profesjonalistom, którzy kompleksowo zajmą się tematem, a Ty będziesz mógł zająć się sprawami najistotniejszymi, czyli rozwojem firmy.

Wyślij nam wiadomość!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Przetwarzanie danych: Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

Administrator danych: Fincarlo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000855521, REGON: 386801399, NIP: 8943157529.